هزینه عمل پرینورافی

هزینه عمل پرینورافی

حتما می دانید که برای همه خانم ها زیبایی و جذابیت بسیار مهم و به عنوان یک رکن اساسی در زندگی آن ها است، پس برای این که اندام و ظاهری زیبا داشته باشند از انواع روش های جراحی و غیر جراحی استفاده می کنند. حال آن که زیبایی ظاهری ناحیه واژینال که به عنوان یک اصل اساسی در بهروری لذتی از رابطه زناشویی برای خانم ها و آقایون محسوب می شود. همانطور که می دانید بسیاری از خانم ها به واسطه بارداری، زایمان و شرایط مربوط به آن دچار افتادگی و یا حتی بدتر از آن یعنی پارگی ناحیه پرینه در حد فاصل مقعد و واژن می شوند که عارضه ناخوشایند و دردناکی را برای یک زن رقم می زند. به همین خاطر انواع روش های جراحی زیبایی واژن ارائه شده اند تا با انجام چنین عمل های حس زیبایی و جوانی دو مرتبه به خانم ها محلق شود. جراحی پرینورافی یکی از همان عمل های زیبایی واژن است که در  ادامه قصد داریم در مورد هزینه عمل پرینورافی بیشتر توضیح دهیم. با ما همراه باشید:

پرینورافی چیست؟

در ابتدا باید به پرسش های شما کاربران عزیز که در حول محور این که اصلا پرینورافی یعنی چه، برای تان توضیحاتی ارائه می کنیم. پرینورافی یعنی همان عمل جراحی تنگ کردن واژن که زیبایی و بهرهوری از لذت جنسی را بیشتر از قبل می کند.

جراحی پرینورافی یا تنگ کردن مدخل ورودی واژن یک نوع عمل ترمیمی و جوانسازی واژن به شمار می رود که منجر به کاهش سایز واژن می شود که حتی برخی از خانم ها عمل جراحی لابیاپلاستی یا همان کوچک کردن لبه های بیرونی واژن را به عنوان عمل مکمل انجام می دهند. در ادامه بهتر است بدانید که پرینه یک قسمت از اندام تناسلی زنانه است که بسیار ظریف و نازک است و در هنگام زایمان که تمام بخش های دستگاه تناسلی را تحت تاثیر قرار می دهد امکان آسیب رسیدن یا پارگی نیز وجود دارد. به طوری که با پارگی این ناحیه می تواند اختلالی در رند تخلیه ادرار خانم ها ایجاد کند. نکته جالب توجه ناحیه پرینه این است که باعث تشکیل شدن عضلات کف لگن و دیافراگم می شود و حتی نقش اساسی در حفظ جایگاه اندام های لگن و تناسلی ایفا می کند. البته که پرینورافی با لیزر هم ممکن خواهد بود.

نحوه انجام عمل پرینورافی

این عمل جراحی تحت بیهوشی عمومی یا بی حسی موضعی انجام می شود سپس جراح با تخصص و مهارت بالای خود جداره های پشتی واژن را که کمی شل و باز شدهاند را به یک دیگر نزدیک و متصل می کند. این گونه سایز داخلی واژن نیز کاهش می یابد.

در نظر داشته باشید که این عمل جراحی تا عمق واژن پیش نمی رود و حداکثر تا حدود 2-3 سانتی متری واژن وارد می شود.

زمان صرف شده در این عمل حدود 1-2 ساعت می باشد. در نهایت بهبودی به سرعت رخ می دهد و فرد پس از گذشت مدت زمان کوتاهی به فعالیت ها یعادی خود باز می گردد.

چه کسانی کاندیدای مناسبی برای عمل پرینورافی هستند؟

همه آن دسته از خانم های که در سنین بالا دچار عارضه های مختلفی از این صدمه به پرینه شده اند می توانند به عنوان کاندیدای مناسبی برای این عمل برگزیده شوند.

پرینه پلاستی بیش از هر کس دیگری شامل کسانی می شوند که زایمان های طبیعی را تجربه کرده اند زیرا با فشاری که در اثر زایمان به اندام تناسلی وارد شده است پرینه آسیب دیده و نیاز به ترمیم و بازسازی دارد. حتی خانم های که بنا به دلایل ژنتیکی دچار این شلی و گشادی واژن شده اند و در ارگاسم رابه جنسی شان با مشکل مواجه اند.

چه آمادگی های برای انجام پرینورافی لازم است؟

  • در ابتدا باید تست های چکاپی خود را از جمله تست پاپ اسمیر و آزمایشات انعقاد خون را انجام دهید تا با بررسی و ارزیابی از سلامت کامل شما با خبر شوند.
  • هر گونه عفونت باکتریای که داشته باشید باید درمان و بعد از آن اقدام به انجام چنین عمل جراحی بکنید.
  • خانم ها یکه حساسیت های خاصی دارند حالا از هر نوع باید حتما با پزشک شان در میان بگذارند.
  • افراد باید از لحاظ سلامت روحی و جسمی مورد ارزیابی قرار بگیرند.

مراقبت های بعد از عمل تنگی واژن

  • رسیدن به بهترین نتیجه م