دکتر مژده نامداری / توضیحات دکتر نامداری درباره علل انجام لابیاپلاستی
توضیحات دکتر نامداری درباره علل انجام لابیاپلاستی
در این فایل صوتی دکتر مژده نامداری در خصوص عوامل انجام عمل لابیاپلاستی توضیح می دهند.

زیبایی ناحیه تناسلی نسبی است و بستگی به نژاد، سن، و عوامل فردی دارد. لابیاها در اندازه و شکل متفاوتی در افراد ممکن است دیده شوند. با این حال، برخی اوقات لابیاها ممکن است به طور غیرطبیعی بزرگ، چین و چروک داشته باشند یا نامتقارن و تیره رنگ باشند که این موارد می‌تواند برای افراد مشکلات زیبایی، بهداشتی، و حتی در روابط جنسی نارضایتی ایجاد کند. افرادی که با این مشکلات روبرو هستند ممکن است با پوشیدن لباس‌های تنگ و نامناسب نیز اذیت شوند. به همین دلیل، برخی از افراد به جراحی لابیاپلاستی به عنوان یک راهکار برای بهبود این مشکلات زیبایی و بهداشتی روی می‌آورند و به جراح زیبایی زنان مراجعه می‌کنند.

گوش کردن به همه فایل‌های صوتی

دکتر مژده نامداری

دکتر مژده نامداری

متخصص زنان و زایمان و نازایی

دکتر مژده نامداری جراح و متخصص زنان، زایمان و نازایی در تهران و عضو هيات علمي دانشگاه می‌باشد. دکتر نامداری 4 سال سابقه‌ی جراحی در شهرهای پرجمعيت استان خوزستان را دارد و از سال 1386 مشغول به طبابت می‌باشد. دکتر نامداری دوره‌های مختلف تكميلی طب زنان با تمركز بر جراحی زيبایی زنان، با تکنیک‌های روز و استفاده از بهترین دستگاه‌های کربوکسی تراپی، پلاسما جت، پلاسما DBD، آر اف سرجیکال و میکرونیدلینگ به فعالیت‌های پزشکی مشغول است و آماده‌ی ارائه خدمات درمانی و زیبایی به بانوان می باشد.

جهت دریافت مشاوره و یا اخذنوبت از مطب دکتر مژده نامداری، متخصص زنان در تهران از طریق شماره‌های زیر پاسخگوی شما عزیزان هستیم.

(شماره تماس مطب -> 02122884654) (فقط واتساپ -> 09374053325)


اینستاگرام دکتر نامداریواتساپ دکتر نامداری

دیگر پادکست ها و فایل های صوتی دکتر نامداری

پرسش و پاسخ با دکتر مژده نامداری

سوالات شما در اسرع وقت توسط دکتر و یا مشاورین کلینیک پاسخ داده می شود.

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره رایگان

جهت دریافت مشاوره رایگان لطفا فرم زیر را تکمیل کنید، پس از بررسی درخواست شما توسط خانم دکتر مژده نامداری مشاوران کلینیک به شما تماس خواهند گرفت.

    پیامتان را از طریق SMS به شماره 09374053325 ارسال کنید.
    Call Now Buttonتماس با مطب